ZVORNIČANKA EMILIJA BLAGOJEVIĆ OSVOJILA ZLATNU MEDALJU NA KUPU NACIJA U MAĐARSKOJ

0

ZVORNIK – Član zvorničkog Tekvondo kluba “Srpski soko” Emilija Blagojević osvojila je zlatnu medalju u borbama u juniorskoj konkurenciji na Kupu nacija u Mađarskoj.

Iz ovog kluba saopšteno je da je Iva Batić osvojila je drugo mjesto u borbama u konkurenciji kadetkinja.

Turnir Kup nacija, koji je održan juče u mađarskom gradu Hatvani, okupio je takmičare iz šest zemalja, a za Tekvondo kluba “Srpski soko” nastupila su četiri takmičara.

Iz Tekvondo kluba “Srpski soko” najavili su da će 28. maja u Zvorniku biti održano Međunarodno takmičenje u tekvondou “Gran pri 2022”.

Za ovo takmičenje do sada su se prijavili klubovi iz Grčke, Sjevrene Makedonije, Češke, Rumunije, Hrvatske, Italije, Austrije, Srbije i BiH.